Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Pogrzeb w imprezowym stylu

Pogrzeb w imprezowym stylu

Charbonnet Funeral Home to zakład pogrzebowy, który zorganizował nietypowy rodzaj pogrzebu. Odchodząc od tradycyjnego pochówku zorganizowano "przyjęcie - imprezę" pogrzebową, której nie towarzyszyły łzy czy smutek, a wręcz odwrotnie - przybyli uczestnicy bawili się jak na dobrej imprezie.

Zmarła - Miriam Burbank była osobą bardzo towarzyską, jej ulubionym napojem było zimne piwo, a do tego była wierną fanką drużyny New Orleans Saints. Po jej śmierci, najbliżsi kobiety postanowili zrezygnować z tradycyjnego pochówku. Zamiast tego zorganizowali nietypową "imprezę" pogrzebową, na której nie zabrakło muzyki, tańców, a nawet alkoholu.

Niezwykle interesujące było to, że Miriam również "uczestniczyła" w imprezie. Kobieta siedziała przy stole, ustawionym na środku sali domu pogrzebowego, gdzie odbywało się pożegnalne wydarzenie. Burbank ubrana była w strój w barwach ulubionej drużyny, a nawet jej paznokcie pomalowane był na czarny i złoty kolor. Podczas imprezy nie zabrakło piwa Bush, papierosów, muzyki i tańców.

Imprezę pogrzebową zorganizował zakład pogrzebowy Charbonnet Funeral Home w Treme, który specjalizuje się w organizacji nietypowych pochówków.

O nas