Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

NECROEXPO 2022 jedynymi targami funeralnymi w Polsce

NECROEXPO 2022 jedynymi targami funeralnymi w Polsce

Prawie 90 wystawców z 7 krajów i ponad 2500 mkw powierzchni wystawienniczej – tak w liczbach przedstawia się czerwcowa, tegoroczna edycja Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO 2022.

Necroexpo 2022 jest szczególne z kilku powodów. Przede wszystkim tegoroczna edycja jest jedynym wydarzeniem branży funeralnej w Polsce. Oznacza to, że w tym roku uwaga sektora pogrzebowego skupiona będzie właśnie na Targach Kielce. W halach targowych wystawią się producenci karawanów, urn, trumien i innego asortymentu pogrzebowego, ale też firmy zajmujące się nagłośnieniem, kosmetyką zmarłych czy firmy oferujące pomoc prawną przy np. przewiezieniu zmarłej osoby z innego kraju.

Branża pogrzebowa zainteresowana jest możliwościami, które przynosi powszechna cyfryzacja. Mapowanie cmentarzy, systemy informatyczne ułatwiające pracę domów pogrzebowych, czy przeniesienie związanych z pogrzebem formalności do Internetu. Na potrzeby te odpowiadają takie firmy, jak Tusoft, która na targach zaprezentuje najnowszą wersję swojego pakietu dla branży pogrzebowej Funeral System.

Targi Necroexpo to nie tylko wystawcy, ale też spotkania, a w tym roku na zainteresowanych czeka kilkanaście szkoleń i prelekcji. Poruszone będą m. in. takie tematy jak digitalizacja branży funeralnej, tajniki nowoczesnej balsamacji czy zagospodarowanie cmentarza pod kątem zmian klimatycznych. Na targach znajdzie się też coś ciekawego dla fanów literatury. NECROEXPO odwiedzi pisarka trillerów i reportażystka oraz autorka książki "Wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim umrzesz. Tajemnice branży pogrzebowej" - Małgorzata Maggie Węglarz. Podczas spotkania będzie można zakupić jej najnowszą książkę i porozmawiać z nią o jej ciekawej i oryginalnej twórczości.

Tak jak co roku podczas targów Necroexpo odbędzie się giełda używanych karawanów, która cieszy się sporą popularnością wśród małych i zaczynających firm pogrzebowych.

Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO 2022 odbędą się w dniach 3 – 5 czerwca, w Targach Kielce.

O nas