Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Wszystko o świeckim pogrzebie podczas targów NECROEXPO 2019

Wszystko o świeckim pogrzebie podczas targów NECROEXPO 2019

Podczas pogrzebu świeckiego nie ma księdza, dlatego ktoś musi przejąć jego rolę. O tym, jak wygląda niereligijny pochówek zmarłego opowie Mistrz Ceremonii podczas kieleckich targów pogrzebowych i cmentarnych, które odbędą się od 14 do 16 czerwca 2019 roku.

Pogrzeb to często bolesna, trudna i osobliwa chwila dla najbliższych zmarłego. Dlatego tak ważne jest aby doznali jej z należytym szacunkiem, w odpowiednim nastroju oraz oprawie. Wszystko o „Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej w nowej odsłonie” opowie podczas targów NECROEXPO Mistrz Ceremonii – Aneta Dobroch.

W ostatnich latach obserwujemy zdecydowany wzrost bezwyznaniowych pogrzebów. Uczestnicy spotkania z Dobroch dowiedzą się skąd takie zainteresowanie tego typu ceremonią, co składania do jej wyboru oraz jakie ma zalety.

- Podczas prelekcji wyjaśnię dlaczego, w jakich sytuacjach oraz w jaki sposób warto zaproponować rodzinie pochówek o charakterze niereligijnym. Mistrz Ceremonii z sercem i kobiecą empatią, to gwarancja nowoczesnej i w pełni profesjonalnej odsłony Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej – mówi Dobroch, dodając – Serdecznie zapraszam do udziału w prelekcji, którą poprowadzę w czasie Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Targach Kielce, w terminie 14-16 czerwca 2019 roku o godzinie 13.00.

Jak widać, tegoroczna edycja największych targów branży pogrzebowej i cmentarnej w Polsce zapowiada się interesująco. 12 lat przygotowywania wystaw tej branży w Polsce udowodniło, że Targi Kielce są niekwestionowanym liderem w organizacji targów funeralnych w naszym kraju.

O nas