Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Pożegnaj.pl - efektywna promocja firm z branży funeralnej.

Internet w ostatnich latach stał się źródłem informacji dla milionów Polaków. Dzięki sieci w łatwy i szybki sposób można odnaleźć informacje na różne tematy, nawet te odnośnie ceremonii pogrzebowych i branży funeralnej. Ta łatwość i szybkość w dostępie do informacji przyczyniła się do wzrostu poszukiwania firm z tej branży przez ludzi którzy znaleźli się trudnej chwili po stracie bliskiej osoby.

Na przeciw tym potrzebom internautów wyszli twórcy serwisu Pożegnaj.pl, który jest internetowym serwisem branży funeralnej mającym na celu promocję zakładów pogrzebowych, zakładów kamieniarskich, lokali organizujących stypy oraz firmy zajmujących się produkcją akcesoriów pogrzebowych w Internecie. Pożegnaj.pl to miejsce nie tylko dla osób poszukujących tego typu firm, to również liczne informacje z branży funeralnej przydatne dla przedsiębiorców.

Efektywne promowanie firm w Internecie serwis Pożegnaj.pl zawdzięcza wysokim pozycjom w wyszukiwarkach internetowych przy frazach takich jak zakłady pogrzebowe, zakłady kamieniarskie, stypy oraz przy licznych frazach geograficznych jak np. zakład pogrzebowy Warszawa. Dzięki takiemu rozwiązaniu w ciągu kilku sekund internauta może znaleźć firmę, która pomoże godnie pożegnać bliską osobę. Prezentacje firm w serwisie Pożegnaj.pl posiadają niezbędne informacje dzięki którym odwiedzający może zapoznać się z ofertą firmy, dowiedzieć się gdzie dana firma się znajduje i jak z nią można się skontaktować.

Średnio miesięcznie serwis wyświetlany jest przez kilka tysięcy internautów poszukujących firm z branży funeralnej. Pożegnaj.pl to również poradnik i artykuły, które mają na celu pomoc w rozwiązywaniu formalnych spraw związanych z organizacją pogrzebu.

Serwis Pożegnaj.pl powstał w drugiej połowie 2009 roku, cały czas dynamicznie się rozwija generując coraz to większe odwiedziny. Z efektywnej promocji w serwisie korzysta już ponad 300 zakładów pogrzebowych, zakładów kamieniarskich, lokali organizujących stypy i innych.

O nas