Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Pilato podczas NECROEXPO 2019 – ważne współprace

Pilato podczas NECROEXPO 2019 – ważne współprace

Krakowska firma Karwan odbierze nowy samochód Pilato, a Garcarek podpisze z włoską marką list intencyjny. To wszystko wydarzy się dziś, pierwszego dnia najważniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej targów pogrzebowych i cmentarnych NECROEXPO.

Uroczyste odebranie samochodu Pilato przez firmę Karwan odbędzie się dziś o godzinie 12.00 na stoisku E-49. Współpraca Karwan-Pilato trwa od momentu gdy tylko włoska marka pojawiła się na polskim rynku. Krakowska firma posiada w swojej flocie już 6 pojazdów Pilato, są wśród nich mercedesy i jaguary. Model, który zostanie uroczyście przekazany podczas kieleckich targów pogrzebowych należy do flagowych pojazdów Pilato, będzie nim pięcioosobowy Mercedes Benz E 220 Poralis.

Podpisanie Listu Intencyjnego pomiędzy Pilato a firmą Garcarek odbędzie się natomiast o godzinie 16.00, również na stoisku Pilatow hali E. Taka deklaracja to kolejny, formalny krok do podpisania umowy między tymi przedsiębiorcami. A ta będzie dotyczyła serwisowania pojazdów Pilato: mercedesowskich i jaguarowskich - na gwarancji i po gwarancji. Jeśli problem będzie większy, do dyspozycji przedsiębiorca dostanie karawan zastępczy.

– Widzimy we współpracy z Pilato dużą szansę na jeszcze większe przybliżenie się do branży pogrzebowej, chcemy zaoferować posiadaczom samochodów Pilato naszą jakość serwisu – zgodnie przyznają Jan i Andrzej Garcarek, właściciele firmy Garcarek.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Pilato i do udziału w tych wydarzeniach.

Targi NECROEXPO organizowane w formule B2B potrwają do niedzieli.

O nas