Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Carmen Wejść na stronę: 4537

Województwo: lubelskie
Kod / Miasto: 20-816 Lublin
Adres: ul. Sierpniowa 47
Telefon komórkowy: +48503081621
Telefon stacjonarny: +48817429441
Fax: +48817429441
Strona www: www.carmen.lublin.pl

O firmie

Firma CARMEN Sp. J. to od ponad 25-ciu lat ceniony dostawca i producent akcesoriów przeznaczonych dla firm z branży pogrzebowej. W naszej ofercie znajdują się między innymi: tabliczki, okucia i wybicia do trumien, urny, worki na zwłoki, szarfy, dewocjonalia, obrazki wspomnieniowe, odzież dla zmarłych czy też odzież dla pracowników obsługi zakładów pogrzebowych.

Oferowane przez CARMEN akcesoria funeralne są oparte na materiałach najwyższej jakości. Każdy produkt charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i perfekcyjnym wykonaniem. Nieustannie stosujemy ambitne pomysły i rozwiązania. Dążymy do promowania oryginalnych w swoim rodzaju wzorów, bardzo potrzebnych w - jakże tradycyjnej - branży pogrzebowej. Posiadamy wszystkie artykuły, jakie tylko są konieczne do prawidłowego funkcjonowania zakładu pogrzebowego. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogatą ofertę produktów w różnorodnych formach, wzorach, kolorach - zawsze jednak są one idealnie dopasowane do charakteru uroczystości żałobnych.

Zaufało nam już wielu Klientów, a ich liczba wciąż systematycznie się zwiększa. Nasze produkty zyskały uznanie bardzo licznych zakładów pogrzebowych i innych firm z branży funeralnej z całej Polski i Europy.

Odległości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki rozbudowanej sieci handlowej dostarczamy zamówione akcesoria na miejsce szybko i solidnie. Oferujemy też dogodne warunki wysyłki. Każde zamówienie realizujemy tak, by byli Państwo usatysfakcjonowani.

Usługi

W ofercie firmy CARMEN znajdą Państwo następujące akcesoria pogrzebowe:

• okucia i wybicia do trumien
• odzież dla zmarłych, galanteria, całuny, koszule kremacyjne
• ubrania dla pracowników obsługi zakładów pogrzebowych
• worki na zwłoki i worki ekshumacyjne
• urny (kamienne, drewniane, metalowe, ceramiczne, szklane, mosiężne)
• tabliczki plastikowe i aluminiowe
• wyposażenie
• szarfy i dewocjonalia
• obrazki wspomnieniowe, nekrologi i oprawy na dokumentyPozostajemy otwarci na różne formy współpracy, o czym zdążyli się już przekonać nasi stali Klienci.

Nasze towary gwarantują uczciwy zysk i podobają się Klientom.

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy w Lublinie lub do zapoznania się z asortymentem na naszej stronie internetowej. Zawsze służymy pomocą i chętnie odpowiemy na każde zapytanie.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas