Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Worki na zwłoki CIEFOL Wejść na stronę: 8453

Województwo: łódzkie
Kod / Miasto: 97-500 Radomsko k. Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź
Adres: ul. Słowackiego 106
Telefon komórkowy: +48602769751
Telefon stacjonarny: +48447383405
Strona www: www.worki-folia.com

O firmie

Firma nasza istnieje od 1993 roku. Przez cały okres wstępny działalności zajmowaliśmy się handlem i produkcją opakowań foliowych. Wraz z rozwojem rynku materiałów foliowych i pojawieniem się nowych produktów, nasza firma również się rozwijała i poszerzała swoja ofertę o coraz to nowsze artykuły.

Tym samym staliśmy się jednym z największych producentów worków na zwłoki w Polsce. W trakcie wieloletniego działania braliśmy udział w targach branży pogrzebowej w kraju jak i za granicą. Nabieraliśmy wiele doświadczenia i zdobyliśmy dużą wiedzę, co obecnie pozwala nam na w pełni profesjonalne działanie i fachową obsługę klientów branży pogrzebowej. Większość zamówień realizujemy w krótkich terminach i dostarczamy bezpośrednio do odbiorców.

Staramy się być rzetelni i terminowi, zdając sobie doskonale sprawę jak ważne jest stałe zaopatrzenie naszych klientów w worki na zwłoki. Posiadamy niezbędne atesty PHZ oraz atest Centralnego Ośrodka Badawczego Opakowań, informujący, iż nasze worki nie posiadają polichlorku winylu, co umożliwia ekologiczne spalanie. Proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

Usługi

Produkujemy worki na zwłoki z folii polietylenowej w kolorze białym, czarnym, niebieskim, srebrnym oraz złotym, worki do ekshumacji w kolorze czarnym. Podejmujemy również zamówienia indywidualnych kontrahentów na opracowanie wymaganych przez nich wzorów worki na zwłoki.

Nowość na polskim rynku !
Pierwsze w Polsce oksybiodegradowalne worki na zwłoki z d2w firmy Ciefol.

Worki oznaczone symbolem d2w ulegają przyspieszonej degradacji w czasie znacznie krótszym niż ich tradycyjne odpowiedniki. Oksybiodegradacja to technologia, dzięki której folia może rozłożyć się samoczynnie pod wpływem działania czynników fizycznych. Rozkład worków z d2w następuje po zakończeniu ich założonej przydatności do użycia, do tego czasu zachowują wszystkie właściwości tworzywa sztucznego, z którego są wykonane.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas