Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Bongo Wejść na stronę: 4730

Województwo: mazowieckie
Kod / Miasto: 02-643 Warszawa
Adres: ul. Etiudy Rewolucyjnej 48
Telefon komórkowy: +48604066152
Telefon stacjonarny: +48228310036
Fax: +48228317996
Strona www: www.bongo.com.pl
Oddział w Łodzi
Adres: ul. Sienkiewicza 29
Miasto: Łodz 90-114

O firmie

Marka BONGO pojawiła się na międzynarodowym rynku pogrzebowym w 1958 r. Przez ponad pięćdziesiąt lat zyskaliśmy doświadczenie, wiedzę oraz kontakty jakimi nikt na polskim rynku funeralnym nie jest w stanie nam dorównać. Nasza znajomość prawa międzynarodowego, zwyczajów i obrządków w poszczególnych krajach czy religiach to doświadczenie zdobyte nie tylko dzięki dziesiątkom tysięcy wykonywanych usług pogrzebowych często skomplikowanych jak przewozy z Chin, Indii, Iranu, Iraku, to również ciągłe doskonalenie naszej kadry poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez światowe i krajowe stowarzyszenia funeralne.

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Funeralnego, Europejskiej Federacji Służb Pogrzebowych (EFFS) oraz Światowej Federacji Służb Pogrzebowych (FIAT-IFTA).

BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe należy do konsorcjum powiązanych kapitałowo firm branży pogrzebowej dzięki czemu mamy do dyspozycji własne krematorium, chłodnie, salę sekcyjną, kaplicę, kwiaciarnię, szeroki asortyment trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych . Duża liczba autokarawanów umożliwia sprawne i szybkie wykonanie usługi z każdego zakątka świata.

Potwierdzeniem naszej rzetelności i fachowości są liczne referencje z instytucji państwowych, placówek dyplomatycznych, armatorów, firm spedycyjnych oraz bezpośrednie podziękowania od rodzin.

Usługi

Usługi pogrzebowe, jakie świadczy nasza firma wyróżniają się pełnym profesjonalizmem. Dbamy o każdy szczegół w przygotowaniach, tak, by ta ostatnia droga była wyjątkowa.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od wielu lat, posiadamy ogromne doświadczenie, a co za tym idzie cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Usługi pogrzebowe jakie oferujemy to między innymi pogrzeby, kremacje, opieka nad grobami oraz międzynarodowy przewóz zmarłych, który nie należy do łatwych czynności. Nasza firma zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wszelkie formalności z tym związane bierzemy na siebie. Wykonywane przez nas usługi pogrzebowe, międzynarodowy przewóz zmarłych, sprowadzanie zwłok, uczyniły z nas profesjonalistów.

- Transport zmarłych za granicę
- Oferujemy całodobowy przewóz zmarłych z Polski za granicę.
- Przewóz zmarłych do Polski
- Oferujemy całodobowy przewóz zmarłych z zagranicy do Polski.
- Usługi pogrzebowe
- Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów.
- Trumny
- Urny

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas