Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Calia Różańscy Wejść na stronę: 957

Województwo: śląskie
Kod / Miasto: 41-250 Czeladź
Adres: ul. Szpitalna 19
Telefon komórkowy: +48601403538 - całodobowy
Telefon stacjonarny: +48322652335 - całodobowy
Strona www: www.caliarozanscy.pl
Godziny otwarcia pn-pt: 09.00 - 17.00
sobota: 08.00 - 16.00

O firmie

Zakłady Pogrzebowe w miejscowości Sosnowiec, Będzin, Czeladź. Firma Pogrzebowa Calia świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie wspomnianych miast. Została założona 1992 roku przez małżonków Irenę i Janusza Różańskich, mających już wieloletnie doświadczenie w zawodzie laboranta technika prosektorium, czyli przygotowania zmarłych do pogrzebu.

Doświadczenia zdobywane przez wiele lat zostały przekazane dzieciom Mariuszowi i Iwonie Różańskim, którzy w 2000 r. przejęli prowadzenie firmy.

Od 2003 r. nastąpiły duże zmiany mające na celu zmniejszenie kosztów pogrzebu i skrócenia realizacji przygotowania uroczystości pogrzebowych oraz zwiększenie usług wykonywanych na rzecz rodzin.

W 2006 r. Spółka Cywilna przekształciła się w Sp. z o.o. dając tym samym możliwości zwiększenia zakresu usług.

Jeśli chcecie Państwo, uwiecznić pozytywne wspomnienia, po śmierci najbliższej osoby, zajrzyjcie proszę, na stronę producenta iKamieńNagrobkowy.pl lub przyjdźcie do naszego biura: Calia Różańscy, Czeladź, ul. Szpitalna 19 i przekonaj się o wysokiej jakości wykonania.

Proponowane tablice, są świetną alternatywą dla liternictwa nagrobkowego, gdy na nagrobku brak jest miejsca na informację o kolejnym zmarłym członku rodziny.

Usługi

Calia Różańscy - Zakład pogrzebowy

Oferujemy swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie organizacji i obsługi pogrzebów oraz transportu zmarłych w kraju i zagranicą.
​Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Organizujemy zarówno ceremonie religijne jak i świeckie.
​Znajdą Państwo u nas wsparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich trudności związanych z pogrzebem. Zapewniamy szeroki wybór trumien, urn, wiązanek, wieńców i nekrologów.
​Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego klienta.

Calia Różańscy - Zakład kamieniarski

Świadczymy kompleksowe usługi kamieniarskie w Czeladzi, Będzinie i Sosnowcu oraz na terenie całego województwa śląskiego. Realizacja zlecenia obejmuje: ​obmiar, projekt, wykonanie oraz montaż.

NOWOŚĆ - Napisowe tablice nagrobkowe ze szkła hartowanego z indywidualną grafiką i fotografią.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas