Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Dolnośląski Zakład Pogrzebowy Firma Jaśnikowski Wejść na stronę: 2416

Województwo: dolnośląskie
Kod / Miasto: 50-419 Wrocław
Adres: ul. Traugutta 107
Telefon komórkowy: +4848601916666
Strona www: www.jasnikowski.com.pl
Godziny otwarcia pn-pt: całodobowo
sobota: całodobowo
niedziela: całodobowo

O firmie

20 lat tradycji to zobowiązujące. Dolnośląski Zakład Pogrzebowy Firma Jaśnikowski szczyci się blisko 20 letnią tradycją działalności.

Zakład powstał w 1990 roku w Oławie. Przez te lata zdobyliśmy doświadczenie i profesjonalne kwalifikacje. Pozwala nam to prowadzić wzorową organizację ceremonii i czynności wokół niej. Staramy się pomóc w tak trudnej chwili, przejąć obowiązek przeprowadzenia wszelkich spraw związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Nasze firma załatwi wszelkie formalności związane z cmentarzem, urzędami USC i ZUS, oraz w innych instytucjach w imieniu rodziny. Kredytujemy usługi, na życzenie Klienta robimy zdjęcia oraz video-filmowanie, stypy i spopielenia.

Naszą dewizą jest szacunek, powaga i profesjonalna obsługa.

Pogrzeb

Pogrzeb jest jednym z podstawowych religijnych i moralnych obowiązków wobec zmarłego człowieka. Forma ceremonii pogrzebowej zależy od wyznawanego światopoglądu osób organizujących pogrzeb, rzadziej od woli zmarłego.

Pogrzeb jest formą rozstania się mającą na celu okazanie szacunku dla pochowanej osoby i pożegnanie się ze zmarłym. W kulturze europejskiej tradycyjną formą pożegnania jest towarzyszenie trumnie ze zmarłym w kondukcie żałobnym w drodze na cmentarz, miejscu złożenia trumny. Podejmujemy się opieki nad ciałem zmarłego, oferujemy transport, kosmetyki, wieńce, tabliczki, nekrologi, kremację ciał, prowadzenie ceremonii pogrzebowych i opiekę nad grobami. Zadzwoń bez wzgledu na porę - pomożemy w trudnej chwili.

Usługi

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

W razie potrzeby proszę dzwonić: 601916666

W tak trudnej chwili dla każdego z nas, jaką jest odejście bliskiej osoby Firma Jaśnikowski otacza opieką rodzinę zmarłego, pomagając jej we wszystkich formalnościach związanych z pogrzebem. Biuro nasze świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Oławie, Wrocławiu, na Dolnym Śląsku. Oferujemy transport w Polsce i za granicą.

Posiadamy specjalistyczna flotę pojazdów marki MERCEDES i FORD Swoje usługi świadczymy profesjonalnie z uszanowaniem i respektowaniem uczuć i przekonań religijnych Zapewniamy dyskrecję w realizacji zleceń.

Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego Klienta.

W ofercie:

- ceremonie pogrzebowe,
- trumny,
- organizacja kremacji,
- nekrologi, krzyże, tabliczki,
- wieńce pogrzebowe,
- obsługa formalności ZUS/KRUS,
- kredytowanie pogrzebu,
- pomoc prawna,
- inne usługi pogrzebowe i cmentarne,
- stypy.

Oferta dla instytucji:

- przechowywanie zmarłych,
- przewozy prokuratorskie,
- transport zmarłych.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wasze opinie (1) Dodaj własną opinię

Markos 28 października 2015
Profesjonalizm w 100 % to co gloria nie mogła załatwić w trzy dni pan Jaśnikowski załatwił w dwa dni. Dla tego człowieka nie ma słów nie da się czy nie dam rady. Jeżeli trzeba sam jedzie i załatwia skutecznie sprawę.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas