Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

HORUS Salon Usług Pogrzebowych Wejść na stronę: 5150

Województwo: zachodniopomorskie
Kod / Miasto: 71-073 Szczecin
Adres: ul. Ku. Słońcu 16
Telefon komórkowy: +48511005824
Strona www: www.horus-szczecin.pozegnaj.pl

O firmie

Salon Usług Pogrzebowych Horus to firma z wieloletnim doświadczeniem.

W swojej ofercie proponuje organizację kompleksowych pogrzebów w Szczecinie, zaczynając od transportu zmarłych, aż po wykopanie grobu i zorganizowanie ceremonii pogrzebowej, a kończąc na położeniu w grobie bliskiej Ci osoby.

Wspólnie z klientem ustalamy terminy kremacji i terminy pogrzebów na cmentarzach w Szczecinie. Zakłady pogrzebowe Horus świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców Szczecina.

Usługi

Oferujemy:

- Pogrzeby
- Kremacje
- Kwiaty i wieńce
- Nekrologi
- Klepsydry
- Pamiątki
- Oprawa muzyczna
- Przewóz zwłok
- Kosmetyka pośmiertna
- Ekshumacje

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wasze opinie (5) Dodaj własną opinię

Marlena 14 czerwca 2016
Profesjonalizm w działaniu przemawia przez tą Firmę. Byłam uczestniczką pogrzebu, przez Horusa obsługiwanego. Ceremonia zrobiła wrażenie godnej i pełnej szacunku. Firma którą można zdecydowanie polecić, wszystkim którzy w tak trudnych chwilach szukają wsparcia.
Anna K 23 maja 2016
Horus to zakład pogrzebowy z długoletnią działalnością. Wyróżnia się wielką dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół. Jako Klientka mogę pochwalić obsługę, która udzieliła mi fachowej pomocy. Na wszystkie pytania udzielono mi wyczerpujących odpowiedzi. Formalności załatwione bez problemowo. Polecam
Sebastian 4 maja 2016
Już dwukrotnie moja rodzina zwracała się do Horusa w celu organizacji pochówków. Za, każdym razem otrzymywaliśmy niezwykle starannie zaplanowaną ceremonię. Nie jest to może uroczystość, na którą się wyczekuje, jednak trafiając na dobry salon pogrzebowy można poczuć oparcie z ich strony.
Monika 15 lipca 2015
Zdecydowałam się na wybór Horusa z prostego powodu, firma ta działa już wiele lat na szczecińskim rynku. Wcześniej raz uczestniczyłam w pochówku organizowanym przez ten zakład i byłam pod wielkim wrażeniem. Stąd gdy zaszła potrzeba, pochowania bliskiej mi osoby, niezwłocznie udałam się do Horusa. Z woli osoby zmarłej poddaliśmy ją kremacji. http://www.horus.szczecin.pl/uslugi-pogrzebowe/kremacje.html Obrządek pogrzebu przebiegł prawidłowo i okazał się wyjątkowy. Polecam
Marek 21 stycznia 2015
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować firmie Horus, w tak trudnej dla mnie chwili jaką była śmierć mojej żony. Obsługa profesjonalna, wszystko sama przygotowała. Firma nie robiła żadnych problemów i przetransportowała moją żonę do miejsca pochówku. Niestety, w trakcie ceremonii była bardzo brzydka pogoda. Nasza najbliższa rodzina mogła się skryć pod namiotem, który był wcześniej przygotowany przez pracowników zakładu. Bardzo nam pomogli. Nie zapomnę ich do końca życia. Wywiązali się ze wszystkich ustaleń. Byli bardzo otwarci i życzliwi. Z całym szacunkiem polecamy tą firmę.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas