Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Melex Sp. z o.o. Wejść na stronę: 4452

Województwo: podkarpackie
Kod / Miasto: 39-300 Mielec
Adres: ul. Inwestorów 25
Telefon komórkowy: +48509669999
Telefon stacjonarny: +48177738118
Fax: +48177738101
Strona www: www.melex.com.pl
Godziny otwarcia pn-pt: 8.00 - 16.00
sobota: -
niedziela: -

O firmie

Firma Melex Sp. z o.o. jest jednym z najdłużej działających producentów pojazdów elektrycznych na świecie. Nasza bogata tradycja, historia i doświadczenie zaowocowały uznaniem klientów oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Produkowane przez 50 lat pojazdy zdążyły zyskać na tyle dużą popularność, że nazwa Melex stała się synonimem produktu w całym segmencie rynku pojazdów elektrycznych. Melex to wszechstronny producent, posiadający w ofercie ponad 100 różnych modeli, które można wykorzystywać z powodzeniem w niemal wszystkich branżach. Każdy z modeli jest wykonywany na indywidualne zamówienie klienta.

Model 379 N.Car- karawan

Nowoczesna stylistyka połączona z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Wielowahaczowe zawieszenie skutecznie tłumi nierówności. Przełącznik ograniczający prędkość pozwala płynnie poruszać się nawet w bardzo wolnym tempie. Wysokiej jakości zabudowa standardowo wyposażona jest w praktyczne uchwyty na wieńce. Na życzenie klienta pojazd może być wyposażony dodatkowo w praktyczny schowek pod platformą, aluminiowe felgi, prostownik na stałe zamontowany na pokładzie, dzięki któremu ładowanie akumulatorów może odbywać się z dowolnego gniazdka elektrycznego, jak również system uzupełniania wody w bateriach, który ułatwia uzupełnienie elektrolitu. Model 379 N.Car występuje w dwóch wersjach: bez drzwi i z drzwiami. W tej drugiej wersji można zastosować także w pojeździe opcję ogrzewania WEBASTO Diesel, ogrzewania elektrycznego lub szybę przednia ogrzewaną, co poprawia komfort użytkowania pojazdu w trakcie trudniejszych warunków atmosferycznych.

Model 469 N.Classic- karawan

Najnowszy model elektrycznego karawanu marki Melex. Wyróżnia go całkowicie zmieniona stylistyka, z jednej strony nawiązująca do pierwszych modeli Melex, z drugiej podkreślająca nowoczesność zastosowanych rozwiązań. Wielowahaczowe zawieszenie znacząco poprawia komfort pracy i zwrotność. Całkowicie zmieniony kształt tylnej części pojazdu podkreśla solidność całej konstrukcji i nadaje jej nowoczesny i oryginalny wygląd. Pojazd standardowo jest wyposażony w elektrycznie wysuwaną platformę, demontowalne uchwyty na wieńce, komfortowe profilowane siedzenia. Opcjonalnie pojazd można wyposażyć w barierki na daszku zabezpieczające wiązanki i antypoślizgową wykładzinę na daszku, uchwyt pod daszkiem do przewozu krzyża, schowek na liny lub prostownik pokładowy, system uzupełniania wody w bateriach.

Usługi

Produkcja, sprzedaż i serwis pojazdów elektrycznych Melex. Dostępne pojazdy typu karawan- model 469 N.Classic i 379 N.Car.

Nasza oferta obejmuje:

- Modele pasażerskie – 4-, 6- i 8-osobowe.

- Modele bagażowe- 2 osoby plus skrzynie o ładowności 150- 1250 kg;

- Modele specjalne (karawan, ambulans, golf, pocztowy, model z kontenerem do wywożenia odpadów, lotniskowy, do przewozu wózka inwalidzkiego).

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas