Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

VI edycja tragów branży pogrzebowej i techniki cmentarnej

VI edycja tragów branży pogrzebowej i techniki cmentarnej

Na MESSE DRESDEN trwają przygotowania do targów Pieta 2011

Targi Pieta to największe targi tego rodzaju na terenie nowych krajów związkowych, któreod roku 1996 są ważną platformą dla przedsiębiorców usług pogrzebowych i techniki cmentarnej. W tym roku branżowcy spotykają się w stolicy Saksonii w dniach 27-29 maja.

Dyrektor Targów Drezdeńskich Urlich Finger podsumował następująco przygotowania do targów: „Na dzień dzisiejszy 85% powierzchni wystawowych naszej dużej hali są już zarezerwowane. Obok wystawców z Niemiec zaprezentują się również przedstawiciele z Holandii, Włoszech, Austrii, Czech i Węgier. Profil wystawców obejmuje pełną ofertę branży pogrzebowej i cmentarnej. Prezentowane będą również produkty i usługi krematoryjne.”

MESSE DRESDEN oczekuje ponownie ponad 100 wystawców z kraju i z zagranicy, którzy zaprezentują się na powierzchni 7.000m2. Trwające trzy dni targi Pieta 2011 tworzą platformę do intensywnej wymiany informacji oraz osobistych kontaktów.

Równolegle do Pieta 2011 odbędzie się kongres przedsiębiorców pogrzebowych oraz wystawa specjalna, dostępne w jednej cenie. Ponadto kulisy miasta Drezna uatrakcyjnią niewątpliwie pobyt na targach i oczarują gości swym wdziękiem i blaskiem, a atrakcyjny kalendarz imprez w maju wzbogaci program targów branżowych Pieta 2011.

www.pieta-messe.de

O nas