Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Znamy datę nowej edycji targów NecroExpo!

Znamy datę nowej edycji targów NecroExpo!

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędą się w dniach 18-20 czerwca 2021r. w Targach Kielce.

Necroexpo to wystawa, która skupia producentów trumien, urn, a także karawanów i nagrobków. W 2019 roku wydarzenie tworzyło 105 firm z 11 krajów, a ekspozycję zwiedziło ponad 1500 branżowych osób.

Targi NECROEXPO to także szereg imprez towarzyszących. Tradycją wystawy jest giełda używanych karawanów. To inicjatywa, której celem jest wsparcie firm branży pogrzebowej, które dopiero rozpoczynają działalność. To także doskonała możliwość zakupu karawanu, który jest przecież wizytówką każdego zakładu, bez pośredników.

Pokazy florystyczne to kolejny punkt programu kieleckich targów. Wystawcy NECROEXPO przygotowują wieńce, bukiety, wiązanki i inne kwietne zdobienia, prezentując swoje możliwości, jednocześnie podpisując umowy na dostarczanie kwiatów do zakładów pogrzebowych i kaplic.

Tradycją wydarzenia są także szkolenia i spotkania. Zmiany w prawie pogrzebowym czy marketing dla branży funeralnej to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas najbliższej edycji targów. Warto dodać, że seminaria prowadzone są przez profesjonalistów pracujących dla firm pogrzebowych od wielu lat.

Targi Kielce od lat, we współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Izba Pogrzebowa, organizują ekspozycję NECROEXPO. Za wyborem kieleckiego ośrodka, jako miejsca prezentacji produktów branży funeralnej, przemawia nie tylko doświadczenie, ale także fakt, że Targi Kielce są członkiem Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA.

Pozegnaj.pl jest partnerem medialnym wydarzenia. Serdecznie zapraszamy zatem do Kielc w dniach 18-20 czerwca 2021!

O nas