Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Nowa data targów Memento w Poznaniu

Nowa data targów Memento w Poznaniu

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie i nie pozostaje bez wpływu na wszystkie gałęzie gospodarki. W związku z zaistniałą sytuacją, zarząd grupy MTP, organizatora targów Memento w Poznaniu, wydał oświadczenie.

"Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników. Dlatego z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjął decyzję o przełożeniu targów branży funeralnej MEMENTO na termin 20–22 listopada 2020 roku.

Decyzję tą podjęliśmy w toku konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc obecną sytuację biznesową i dodatkowo mając na względzie zmodyfikowany kalendarz europejskich wydarzeń branżowych.

Zachęcamy Państwa do wpisania nowego terminu targów branży funeralnej MEMENTO do kalendarzy i spotkania z nami w Poznaniu podczas jesiennej edycji."

Z naszej strony zachęcamy Państwa do nie odwoływania, lecz przełożenia terminu wystawy. Wspierajmy się w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Do zobaczenia w Poznaniu!

O nas