Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

TANEXPO 2020 we Włoszech przełożone

TANEXPO 2020 we Włoszech przełożone

Jak podaje zarząd Tanexpo:

Tegoroczna edycja Tanexpo, międzynarodowych targów pogrzebowych i cmentarnych, zostaje przełożona. Wystawa odbędzie się w Bolonii w dniach 25–27 lutego 2021 roku.

Zarząd Tanexpo spotkał się dziś z radą techniczną BolognaFiere w celu określenia niezbędnych strategii radzenia sobie z poważną sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19.

Zgodnie z aktualnymi przepisami wydanymi przez władze regionalne, zgodnie z Ministerstwem Zdrowia oraz z powodu niemożności przewidzenia czasu trwania aktualnej sytuacji kryzysowej, organizacja oficjalnie ogłasza, że ​​wydanie TANEXPO na rok 2020 zostało przełożone na 25–26–27 lutego 2021.

Podjęto decyzję o przełożeniu wydarzenia na następny rok, zwracając szczególną uwagę na ochronę branży. W ten sposób mamy nadzieję zagwarantować maksymalne warunki BHP profesjonalistom biorącym udział w wydarzeniu, a jednocześnie zapewnić nową udaną edycję, jak to robimy od trzydziestu lat.

Jesteśmy świadomi, że zmiana ta będzie wymagała od wszystkich zaangażowanych wysiłków. Biorąc pod uwagę skomplikowany scenariusz, pragniemy podziękować wszystkim Wystawcom, Partnerom i Odwiedzającym za zrozumienie. Dzięki Waszej współpracy i uczestnictwu mamy nadzieję wspólnie stworzyć i zjednoczyć nową edycję w lutym 2021 roku.*

We Włoszech odnotowano do dnia dzisiejszego (26.02.2020) już 322 przypadki zachorowań na koronawirusa COVID-19, w tym 11 zgonów.

*tłumaczenie red.

O nas