Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Spotkajmy się w Bolonii

Spotkajmy się w Bolonii

W dniach 26-28 marca b.r. we włoskiej Bolonii odbędą się międzynarodowe targi branży funeralnej Tanexpo. Włosi mają się czym pochwalić:

  • - 250 wystawców – w tym 30% to wystawcy międzynarodowi;
  • - 23 000 metrów kwadratowych powierzchni;
  • - 18 700 zadeklarowanych profesjonalnych odwiedzających;
  • - aż 57 zaangażowanych krajów.
  • Na tegorocznych targach zostaną poruszone trzy tematy przewodnie. Pierwszy to niereligijna i multikulturowa ostatnia droga. Dotknięty zostanie problem tradycji głównych religii, występujących we Włoszech, oraz scharakteryzowane mniejszości narodowe tam zamieszkujące, jak i ich kultury funeralne. Kolejny temat to używanie social mediów w biznesie. W obecnych czasach jest to pozycja obowiązkowa w każdej branży, co doskonale rozumiemy my i nasi klienci. Ostatnim zagadnieniem będzie wdrażanie nowych strategii marketingowych skierowanych do klientów kochających swoich pupili, uświadamianie, że każda firma branżowa powinna mieć opcje dostosowane nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt domowych. Jak widać, zakres tematyczny tegorocznych targów jest bardzo szeroki, dla niektórych zapewne kontrowersyjny, a organizatorzy płyną z duchem czasu.

    Zapisy na tegoroczne targi kończą się 31 stycznia. Jest zatem jeszcze chwila na decyzję – może i my będziemy uczestniczyć…? W tym roku tylko wirtualnie - ale na przyszłość jest to opcja do rozważenia, do czego zachęcamy również każdego naszego partnera, który chce być „top of the top” w branży.

    O nas