Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Czy będziesz z nami już za chwilę? MEMENTO 2018 - 15-17 listopad tuż tuż...

Czy będziesz z nami już za chwilę? MEMENTO 2018 - 15-17 listopad tuż tuż...

Cała branża spotyka się w Poznaniu w dniach 15-17 listopada!

Międzynarodowe debiuty wśród wystawców W roli wystawców zadebiutują w Poznaniu w tym roku m.in. takie zagraniczne firmy jak:

  • Memory Crystal,
  • Limbo,
  • Sortem,
  • Grabkult,
  • Artonis i Art Funeral.

W ramach targowej ekspozycji zwiedzający będą mogli obejrzeć wszystko to, co niezbędne w działalności nowoczesnego zakładu pogrzebowego m.in. ekskluzywne i innowacyjne karawany, wysokiej jakości trumny i urny kremacyjne, w tym wykonane ręcznie w Indiach mosiężne urny wyróżniające się wzornictwem i wysoką trwałością czy włoskie intarsjowane urny w wyrafinowanych kształtach, kryształy pamięci, biżuterię z odciskiem linii papilarnych czy wieniec pogrzebowy pozwalający upamiętnić zmarłego w sposób absolutnie wyjątkowy. Ponadto, w ciągu trzech dni targowych można będzie zapoznać się z ofertą odzieży żałobnej, odzieży dla pracowników zakładów pogrzebowych, szeroką gamą kosmetyków i artykułów chemicznych do tanatokosmetyki oraz tanatopraksji a także różnego rodzaju akcesoriom przydatnym w codziennej pracy.

Sięgnij po nowości

Znakiem firmowym targów MEMENTO Poznań jest obszerna prezentacja nowości wystawców. Warto odwiedzić każdą ekspozycję. Już dziś organizatorzy zapowiadają, że na stoisku firmy Prima Tech obejrzeć będzie można innowacyjne modele takich produktów jak wózki nożycowe terenowe, nosze transportowe z pokrowcem, stół balsamacyjny czy katafalk. Firma Carmen pokaże między innymi najnowsze modele urn kamiennych wykonanych według dalekowschodnich projektów, tiulowe narzutki natrumienne czy antaby metalowe cechujące się szlachetnym wykończeniem. Marka Limbo zaprezentuje wieńce kwiatowe, których części można przekazać członkom rodziny w celu pielęgnowania pamięci o osobie zmarłej. Tej jesieni wiele wydarzy się również w obszarze nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla branży funeralnej. Na targach zadebiutuje firma Memcare oferująca innowacyjne rozwiązania informatyczne i cyfrowe, które zarówno wspierają zarządzanie domem pogrzebowym, jak i za pośrednictwem domów pogrzebowych mogą być zaprezentowane rodzinom, które straciły bliską osobę. Warto trzymać rękę na pulsie!

Ekspercka wiedza dla profesjonalistów

Wizyta na targach MEMENTO będzie również okazją do rozwinięcia kompetencji w wielu dziedzinach poprzez udział w pokazach, konferencjach, szkoleniach i warsztatach wspólnie organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Dołączyć do grona wystawców targów MEMENTO Poznań moyna aż do 14 listopada! Warto jednak pamiętać, że wcześniejsze zgłoszenie niesie ze sobą szereg korzyści.

O nas