Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Tajemnice balsamacji podczas targów NECROEXPO

Tajemnice balsamacji podczas targów NECROEXPO

Po latach nieobecności marka specjalnych kosmetyków do balsamacji - The Dodge Company oficjalnie wraca na polski rynek. Wyjątkową premierę tej firmy, podczas wystawy NECROEXPO 2017 w Targach Kielce zapowiada firma Prosector, jedyny legalny dystrybutor.

Balsamacja, niezwykle ceniona na Zachodzie, w kraju wciąż jeszcze nie jest usługą popularną, wśród usług pogrzebowych. Tymczasem szereg korzyści z wykonania takiego zabiegu skłania do popularyzowania balsamowania zmarłych także w Polsce. Przed tym zadaniem staje firma Prosektor, która pojawia się jako wystawca w Targach Kielce.

Jako wyłączny dystrybutor produktów firmy The Dodge Company w Polsce, chce szerzyć wiedzę na temat balsamacji. Tradycja specyfików do balsamowania opatrzonych marką Dodge sięga 1893 roku, kiedy to powstała rodzinna firma. Nieprzerwanie od czterech pokoleń pracuje ona nad profesjonalnymi kosmetykami do balsamacji, które dystrybuowane są na całym świecie. Lata praktyki i tradycji oraz zaufanie światowych odbiorców dla tej marki są potwierdzeniem jakości, jaka stoi za każdym z produktów dostępnych w asortymencie producenta.

Stoisko firmy Prosector z kosmetykami światowego lidera oraz „Kultury Pogrzebu” znajdzie się na targach NECROEXO 2017 w Kielcach.

Tam też będzie można dowiedzieć się więcej na temat jakości produktów The Dodge Company. Zapowiada się niesamowita premiera!

O nas