Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Warsztaty florystyki żałobnej podczas NECROEXPO 2017

Warsztaty florystyki żałobnej podczas NECROEXPO 2017

Mistrzyni florystyki Małgorzata Ziemecka – Wardęga podczas targów NECROEXPO w Targach Kielce poprowadzi warsztaty florystyki żałobnej. Będą się one odbywać 2 i 3 czerwca od godziny 10 do 17.

O tym, jak ważna jest kwiatowa oprawa uroczystości żałobnej wie każdy właściciel firmy pogrzebowej oraz floryści, którym zleca się takie usługi. Specjalne warsztaty zorganizują Targi Kielce oraz Smithers-Oasis Company i PHU Danpol s.c. pod patronatem wiodących marek OASIS® i FLORALIFE®.

Można będzie nauczyć się jak wykonać poprawnie kilka aranżacji i wstrzelić się w trendy florystyki funeralnej. Uczestnicy warsztatów pod okiem mistrzyni zrobią wieniec, aranżację serca Oasis, dekorację trumny (rakiety i florety) oraz dekorację urny. Podczas warsztatów dowiedzą się również między innymi jak przedłużyć trwałość kwiatów w kompozycjach pogrzebowych.

Grupy będą liczyć maksymalnie około 20 osób. Uczestnicy będą pracować indywidualnie a także w zespołach dwuosobowych. Każda praca zostanie omówiona, będzie można sfotografować wszystkie aranżacje i zabrać ze sobą własną.

O nas