Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

NECROEXPO 2017 - nowości na największych targach funeralnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

NECROEXPO 2017 - nowości na największych targach funeralnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

NECROEXPO 2017 - najważniejsze wydarzenie branży pogrzebowej w Europie Środkowo-Wschodniej z nowościami!

Polska branża pogrzebowa to już od dawna nie tylko klasyczne trumny i nagrobki. Dziś to sprytny aromamarketing, stylowe karawany, aplikacje na smartfony i wyjątkowo zdobione urny. VII Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO, które przypadają na 2-4 czerwca 2017 roku będą najlepszym tego przykładem.

Od pierwszej edycji w 2005 roku, wystawa podwoiła swój potencjał. W 2015 roku, podczas poprzedniej, 6. edycji NECROEXPO zaprezentowało się ponad 100 firm z 8 krajów świata. Rekordowa była także liczba specjalistów zwiedzających wystawę - odwiedziło ją ponad 1500 osób związanych z branżą funeralną. Dzięki takim wynikom w ciągu ostatnich edycji wydarzenie, odbywające się w dwuletnim cyklu, awansowało do pierwszej ligi targów w Europie. Stało się najważniejszym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Podczas minionych targów można było zapoznać się z szeroką ofertą usług pogrzebowych – od profesjonalnej organizacji pochówku, wyboru i zakupu nagrobka, aż po usługi z zakresu florystyki funeralnej czy karawany. NECROEXPO 2017 zapowiada się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

- Wieloletnia współpraca Targów Kielce i Polskiej Izby Pogrzebowej, która jest współorganizatorem wydarzenia, zaowocowała wysoką pozycją targów NECROEXPO – mówi Andrzej Mochoń prezes Targów Kielce.

- Wraz z edycją 2017 targi rozwijają swą formułę, jeszcze bardziej odpowiadając na potrzeby i oczekiwania branży, wystawców. Widzimy ciągłą potrzebę rozwoju w kierunku kompleksowego i międzynarodowego wydarzenia. Chcemy prezentować dobre, innowacyjne produkty wystawców z Polski i zagranicy. Wzrost ilości wystawców z Niemiec, z Włoch na kieleckich targach to efekt wspólnej promocji i strategii marketingowej Targów Kielce i Polskiej Izby Pogrzebowej.

Wielka oferta karawanów w Kielcach

W Kielcach podczas NECROEXPO można już było zobaczyć takie ciekawostki branży jak: replikę papieskiej trumny, trumnę z klimatyzacją, motor-karawan i Jaguar za milion złotych. Co stanie się hitem roku 2017? Tegoroczna wystawa będzie prezentacją imponującej liczby karawanów – pojawią się między innymi marki takie jak: Mercedes, Citroen, Peugeot, Fiat, Volkswagen, Ford. Stałym punktem towarzyszącym targom NECROEXPO będzie największa w Polsce Giełda Używanych Karawanów i Melexów. W ramach NECROEXPO odbędzie się Salon Świec i Zniczy. Program targów to również branżowe szkolenia – z zakresu florystyki, tanatokosmetyki oraz marketingu funeralnego i nowoczesnego oprogramowania przydatnego firmom pogrzebowym.

Nagrody Feniksa dla liderów branży pogrzebowej

Targi NECROEXPO w edycji 2017 zostają uzupełnione o wyjątkową Nagrodę FENIKSA. Będzie ona uhonorowaniem osób, organizacji, przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju branży pogrzebowej oraz promują pozytywny wizerunek polskiej branży funeralnej w kraju i poza granicami. W każdej edycji targów, co dwa lata, będzie przyznawana tylko jedna nagroda.

Zapraszamy! VII NECROEXPO - Targi Kielce 2-4 czerwca 2017!

O nas