Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

NAGRODA FENIKSA po raz pierwszy na targach NECROEXPO 2017

NAGRODA FENIKSA po raz pierwszy na targach NECROEXPO 2017

Targi NECROEXPO w edycji 2017 zostają uzupełnione o wyjątkową Nagrodę FENIKSA. Będzie ona uhonorowaniem osób, organizacji, przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju branży pogrzebowej oraz promują pozytywny wizerunek polskiej branży funeralnej w kraju i poza granicami.

W każdej edycji targów NECROEXPO, co dwa lata, będzie przyznawana tylko jedna nagroda. Uroczysta gala Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w Targach Kielce będzie miejscem ogłaszania laureata, który otrzyma dyplom i statuetkę. Pomysłodawcą Nagrody FENIKSA jest Polska Izba Pogrzebowa oraz Targi Kielce.

Kandydatami do wyróżnienia mogą być przedsiębiorcy, osoby, organizacje lub instytucje z otoczenia biznesu, reprezentujące środowiska naukowe, medialne, pozarządowe, którzy wyróżniają się swą postawą, zaangażowaniem i aktywnością na rzecz rozwoju polskiej branży pogrzebowej.

Kandydatów mogą zgłaszać instytucje i organizacje:

  • Polska Izba Pogrzebowa,
  • Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Świec i Zniczy,
  • Redakcja Biuletynu PIP,
  • Redakcja Kultury Pogrzebu,
  • Zakłady Pogrzebowe oraz firmy działające w branży pogrzebowej,
  • producenci, dystrybutorzy i oferenci usług.

Każda instytucja może zgłosić 3 kandydatów w jednym roku. O przyznaniu wyróżnienia decydować będzie Kapituła, wybierana na czas jednej edycji nagrody. Za przeprowadzenie konkursu, rejestrację zgłoszeń odpowiedzialny jest Sekretariat Nagrody, działający w siedzibie Targów Kielce SA, organizatora Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.

Zobacz opinie wystawców o poprzednich targach NECROEXPO 2015: KLIK

O nas