Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Przybywa wystawców na MEMENTO Poznań 2016

Przybywa wystawców na MEMENTO Poznań 2016

Targi MEMENTO Poznań 2016 cieszą się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem ze strony wystawców. Weźmie w nich udział o około 25 proc. więcej firm niż przed dwoma laty.

Producenci i dystrybutorzy uczestniczący w targach zaprezentują szeroką gamę produktów niezbędnych do funkcjonowania zakładu pogrzebowego – od ekskluzywnych karawanów, poprzez trumny, nowoczesne urny, kamienne nagrobki czy odzież żałobną na kosmetykach i różnego rodzaju akcesoriach kończąc.

Organizatorzy spodziewają się, że podczas targów w listopadzie najnowsze światowe trendy i rozwiązania dla zakładów pogrzebowych zaprezentuje około 80 wystawców z Polski i zagranicy. Dla właścicieli i pracowników zakładów pogrzebowych, krematoriów, kwiaciarni oraz zarządców cmentarzy to idealna okazja do zapoznania się z nowościami rynkowymi i udziału w licznych szkoleniach i warsztatach.

Wśród wystawców są między innymi firmy AD MEDIA, ARPER, AUTI IDEA, AUTOMAT, ACHILLES, BAUTEX, BELLA, BONGO, CARMEN, CIEFOL, CREMERING, CROXX LINC, FUNERAL FINANCE, FUNER.COM.PL, INDUS AUTO, JERA, LITEX PROMO, MELEX, MORPHEUS, MOTIS, PLASTMET, POLIMARK, PRIMA TECH, REZON, ROTA, TOP METAL, TRUMAX, TUSOFT czy VOTUM. Ekspozycję urozmaicą odbywające się równolegle w sąsiednich pawilonach Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA oraz Targi Branży Kamieniarskiej STONE.

MEMENTO Poznań to najstarsze w Polsce targi branży pogrzebowej i największe wydarzenie targowe o tematyce funeralnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe ma ściśle biznesowy charakter i skierowane są wyłącznie do osób związanych z branżą pogrzebową. Jako jedyne w kraju posiadają rekomendację Światowej Organizacji Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA.

O nas