Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Nowa edycja Targów Funeralnych MEMENTO Poznań

Nowa edycja Targów Funeralnych MEMENTO Poznań

 

17-19 listopada 2016 odbędzie się kolejna edycja Targów Funeralnych MEMENTO Poznań. Wydarzenie ma charakter biznesowy i jest skierowane do osób z branży pogrzebowej. Miniona odsłona zgromadziła ponad 60 wystawców z Polski i zagranicy.

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka to najstarsze w Polsce targi branży pogrzebowej. Wydarzenie jest organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe.

Targi Memento odbywają się równolegle z Targami Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów Sakralia oraz Targi Branży Kamieniarskiej Stone, co umożliwia wystawcom trafienie do jeszcze większej liczby odbiorców i potencjalnych klientów.

Sukces zeszłorocznej edycji sprawił, że Poznań stał się funeralną stolicą Polski. Osiągnięcie tego tytułu nie byłoby możliwe, gdyby nie 60 wystawców producentów, dystrybutorów i przedsiębiorców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentowali nowe rozwiązania technologiczne oraz światowe trendy w branży pogrzebowej.

Targi Memento 2014 zebrały prawie o 30% większą liczbę osób zwiedzających od edycji poprzedzającej. Jednym z czynników wpływających na ten sukces był bogaty program wydarzeń. Oprócz ciekawej ekspozycji, obejmującej m.in. nowoczesne urny, kamienne nagrobki, luksusowe karawany czy odzież żałobną, uczestnicy targów mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych seminariach i pokazach związanych z branżą funeralną.

Edycja 2016 ma duży potencjał, aby pobić statystyki sprzed 2 lat. Organizatorzy i wystawcy przygotowują jeszcze więcej atrakcji, ciekawych szkoleń, wykładów oraz pokazów. Szczegóły można znaleźć na stronie organizatora.

W załączniku znajduje się formularz do pobrania: Formularz zgłoszeniowy

O nas