Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Czy NIEBO istnieje?

Czy NIEBO istnieje?

Odpowiedź znajdziecie w filmie zatytułowanym: "Niebo istnieje naprawdę" (Heaven Is for Real)

To piękny i wzruszający film dla całej rodziny! Oparty na faktach autentycznych a zrealizowany na podstawie światowego bestselleru, przetłumaczonego na 35 języków a sprzedanego w ilości – 8 milionów egzemplarzy. Te liczby mówią same za siebie.

Film opowiada historię 4 letniego Coltona, który w trakcie operacji opuścił swoje ciało i wybrał się w podróż do Nieba. Spotkał się tam m.in. ze swoją … nienarodzoną siostrą, którą szczegółowo opisał mamie już po wybudzeniu.

Uroczy, młodziutki aktor, wcielający się w postać głównego bohatera – Connor Corum z wielkim wdziękiem i dziecięcą niewinnością opowiedział swoim najbliższym jak wygląda niebo, aniołowie i Pan Jezus, który według niego ma zielono-niebieskie oczy. A co śpiewali mu aniołowie?

Zacytuję tu słowa z książki:


- Colton, powiedziałeś, że śpiewały ci w szpitalu anioły? Pokiwał energicznie główką, przytakując.

- A co ci śpiewały? (...)

- No, śpiewały "Jezus mnie kocha" i "Jozue walczył w bitwie o Jerycho - odpowiedział z powagą.

- Prosiłem, żeby zaśpiewały "We will, we will rock you", ale nie chciały.


Na zdjęciu: Connor Corum (odtwórca głównej roli – Coltona Burpa)

 

W filmie, na prośbę chłopca o zaśpiewanie jego ulubionej piosenki („We Will Rock You” zespołu Queen), którą często nucił z rodziną podczas samochodowych wycieczek – aniołowie zaczęli się śmiać.

"Niebo istnieje naprawdę" to film nie tylko dla osób wierzących, bo któż z nas nie chciałby wiedzieć, że nasi bliscy po drugiej stronie mają się świetnie i niczego im już nie brakuje?

Historia małego chłopca ma wbrew pozorom głębsze dno – wszystko rozgrywa się w rodzinie pastora, który po opowieści swojego syna zaczyna …. I na tym zakończę, zapraszając Państwa do przeczytania książki i obejrzenia filmu.

A oto link do zwiastunu filmu: KLIK

 

Premiera: 16 kwietnia 2014 rok

Produkcja: USA

Gatunek: dramat

Czas trwania: 1 godz. 40 min

O nas