Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Salon Świec i Zniczy – po raz drugi w Targach Kielce

Salon Świec i Zniczy – po raz drugi w Targach Kielce

Salon Świec i Zniczy – po raz drugi w Targach Kielce, czyli 12-14 czerwca podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO 2015.

Oprócz kompleksowej oferty usług pogrzebowych w zakresie profesjonalnej organizacji pochówku, wyboru i zakupu nagrobka, usług z zakresu florystyki funeralnej, goście tegorocznej edycji targów NECROEXPO będą mogli zapoznać się z ofertą z zakresu świec i zniczy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych wystawców, podjęliśmy decyzję o poszerzeniu zakresu targów, by uczynić je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla naszych gości. Zapraszamy do współtworzenia kolejnej edycji Salonu Świec i Zniczy, w całości poświęconemu nie tylko gotowym produktom ale także maszynom, urządzeniom, oraz środkom do ich wyrobu.

W ciągu ostatnich lat wystawa zyskała miano największych nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo – Wschodniej, targów pogrzebowych i cmentarnych. W naszym kraju może ona poszczycić się również największą liczbą branżowych zwiedzających. NECROEXPO odwiedza ponad 2000 gości z 20 krajów całego świata.W Targach Kielce organizowana jest co dwa lata, a towarzyszy jej największa w Polsce Giełda Używanych Karawanów i Melexów. Premiery nowych modeli trumien, urn, nowoczesne systemy komputerowe do obsługi pogrzebów czy zarządzania cmentarzami, to zaledwie kilka z ciekawostek i nowości, jakie można zobaczyć w Targach Kielce.

Wystawa jest doskonałą okazją do zaprezentowania swojej oferty kilku tysiącom profesjonalnych odwiedzających. Swoje produkty zaprezentują wiodący producenci akcesoriów związanych z kompleksową obsługą pogrzebu: począwszy od usług transportowych, poprzez prowadzenie ceremonii pogrzebowych, a na projektowaniu, utrzymaniu oraz administracji cmentarzy kończąc. Tegoroczna edycja targów wzbogacona została ponadto o Salon Florystyczny.

Salon Świec i Zniczy, stanowi zatem doskonałą szansę na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych klientów. Zapraszamy do udziału w Salonie, będącego częścią jednej z czołowych wystaw branży funeralnej w Europie.

Informacje i zgłoszenia:
Marcin Paszkowski
Z-ca Menadżera Projektu/ Deputy Project Manager
Wydział Targów/ Trade Fairs Department
Targi Kielce S.A.
tel. kom.: (+48) 606891512
tel. (+48) 41 365 12 64
e-mail: paszkowski.m@targikielce.pl

O nas