Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Firma Pogrzebowa Maślakiewicz Wejść na stronę: 9929

Województwo: łódzkie
Kod / Miasto: 93-513 Łódź
Adres: ul. Pabianicka 54
Telefon komórkowy: +48504079775
Telefon stacjonarny: +48426847902
Fax: +48426846649
Strona www: www.maslakiewicz.pl
Dom Pogrzebowy - Kwiaciarnia
Adres: ul. Sanocka 4
Miasto: Łódź
Telefon: +48426847902, +48501707583

O firmie

Zakład Pogrzebowy Maślakiewicz - Pana Szczepana Maślakiewicza jest najstarszą firmą pogrzebową na łódzkim rynku, bowiem swą działalność z przerwami międzywojennymi prowadzimy od 1824 roku.

Zakład ten początkowo świadczył wszelkiego rodzaju usługi stolarskie, produkcję mebli, trumien oraz częściowej organizacji pogrzebu. Te wszystkie lata zdobywanego doświadczenia sprawiły, że dziś jesteśmy znani z profesjonalizmu i solidności świadczonych usług pogrzebowych.

Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów zarówno tradycyjnych, jak i kremacyjnych. Wszystkie nasze usługi wykonujemy z godnością i empatią. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom staramy się stale aktualizować naszą ofertę, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Państwa zadowolenie oraz niesienie pomocy w tych trudnych chwilach jest dla nas sprawą priorytetową.

Jesteśmy firmą pogrzebową o ogólnopolskim zasięgu działania. Bardzo często współpracujemy nie tylko z mieszkańcami Łodzi i okolic, w tym takich miast jak np. Zgierz, Rzgów, Tuszyn, Aleksandrów Łódzki, Koluszki, Brzeziny, Andrespol, ale również innych województw.

Usługi

W zakresie naszych usług oferujemy Państwu:

- Organizacja pogrzebu

- Trumny

- Urny

- Wieńce pogrzebowe

- Wiązanki pogrzebowe

- Klepsydry

- Transport osób zmarłych

- Oprawa pogrzebu

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wasze opinie (5) Dodaj własną opinię

Agnieszka Woźniak 28 marca 2018
Pragnę gorąco podziękować firmie pogrzebowej Maślakiewicz za godny pogrzeb mojego taty Mariana Woźniak. Osoby pracujące w firmie są pełne empatii, począwszy od pani w firmie a skończywszy na panach przygotowyjacych zmarłych do pochówku. Pełen profesjonalizm. Rodzina i znajomi uczestniczący w ostatniej drodze mojego taty nie mogli się nachwalic oprawy pogrzebu. ( wieńce, namiot, karawany na kwiaty, zielone dywany przy grobie, nagłośnienie )
Jeszcze raz gorąco dziękuję w imieniu swoim i Mojej Mamy
.
Gosia 12 sierpnia 2017
Z calego serca pragne podziekowac za profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojego taty S.P Miroslawa Kwapisa. Wszystko bylo starannie dopracowane,przemila obsluga,Pani na Sanockej bardzo mila,rowniez Pan z karawanu(niestety nie znam imienia)bardzo sympatyczny i pomocny.Dziekuje Wam bardzo kochani za wasza dobroc i empatie,czynicie duzo i napewno kiedys zostanie do docienione.Niech Bog Was Blogoslawi.Najlepsza firma pogrzebowa w Lodzi.Polecam!!!
Zofia Witczak 16 marca 2017
Serdeczne podziękowania za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej mamy
Ś. P.Jreny Kackiej
Dziękuję z głębi serca za wysoką kulturę i pełen profesjonalizm przepełniony wielkim sercem,ciepłem i życzliwością przy organizacji uroczystości pogrzebowej.
Z wyrazami ogromnej wdzięczności rodzina.
Ewa 2 marca 2017
Ewa Gajewska - 02.03.2017r.

Z głębi serca płynące podziękowania dla firmy Maślakiewicz za olbrzymi takt, kulturę i odgadywanie potrzeb w pół słowa ( empatię) w tych najtrudniejszych chwilach, które towarzyszą
pochowaniu bardzo bliskiej osoby. Czuje się profesjonalizm z ludzką twarzą. Dziękuję
Rodzina Ś.P. Marii Pomorskiej 17 marca 2014
Pogrzeb Mamy odbywał się w innym mieście. Martwiłam się, żeby wszystko było na czas. I tak było. Firma Maślakiewicz nie zawiodła. Było godnie, profesjonalnie z poszanowaniem dla Zmarłej i wielką życzliwością dla rodziny. Począwszy od Pani przyjmującej zlecenie, poprzez Osoby robiące wieńce i przygotowujące ciało, do Panów składających Mamę do grobu- wszystkim serdecznie dziękujemy.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas