Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Amabilis Zakład Pogrzebowy Wejść na stronę: 824

Województwo: mazowieckie
Kod / Miasto: 01-214 Warszawa Wola
Adres: ul. Emila Zegadłowicza 1
Telefon komórkowy: +48733244232
Strona www: www.amabilispogrzeby.pl
Godziny otwarcia pn-pt: Całodobowo
sobota: Całodobowo
niedziela: Całodobowo

Oddziały

Amabilis - Dom Pogrzebowy Gocław
Adres: ul. Dokerów 10A
Miasto: 04-487 Rembertów
Amabilis Zakład Pogrzebowy
Adres: ul. Tamka 22/24 Powiśle
Miasto: 00-349 Warszawa
Amabilis Zakład Pogrzebowy
Adres: ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 49 Praga Południe
Miasto: 04-125 Warszawa
Amabilis Zakład Pogrzebowy
Adres: Aleja Komandosów 14
Miasto: 04-485 Rembertów

O firmie

Amabilis Zakład Pogrzebowy to miejsce gdzie realizujemy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie zapewniając profesjonalną i kompleksową obsługę na terenie całej Warszawy i woj. mazowieckiego.

Nasze zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko świadczyć usługi w taki sposób, aby każdy nasz Klient czuł się usatysfakcjonowany ale przede wszystkim czuł z naszej strony szacunek i empatię. Świadczymy wysokiej jakości usługi pogrzebowe, w zakres których wchodzą wszystkie działania związane z pochówkiem i przygotowaniem uroczystości żałobnych. Zajmiemy się organizacją pogrzebu już od momentu odbioru zwłok z dowolnego miejsca, aż po wybór eleganckiej trumny i wiązanki kwiatów. Naszym priorytetem jest pomoc rodzinie i bliskim zmarłej osoby, aby jak najbardziej odciążyć ich w kwestiach formalnych w tych trudnych dla nich chwilach.

Zakład Pogrzebowy Amabilis zapewnia organizację tradycyjnego pochówku z trumną jak również kremację zwłok. Nasz wykwalifikowany personel, który wyróżnia się bogatą wiedzą i szerokim doświadczeniem jest do Państwa dyspozycji. Zawsze służymy radą i wsparciem mając na czele Państwa wymogi i potrzeby.

Niewątpliwym atutem Zakładu Pogrzebowego Amabilis oprócz punktów stacjonarnych jest mobilne biuro, dzięki któremu z naszych usług może skorzystać każda osoba, która z różnych przyczyn nie jest w stanie dotrzeć do nas osobiście.

Jeśli szukają Państwo zakładu pogrzebowego, który zapewni sprawne, profesjonalne, a przede wszystkim godne pożegnanie bliskiej osoby, jesteśmy do Państwa usług.

Usługi

Naszym Klientom oferujemy:

- Kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowej: katolickiej, świeckiej, prawosławnej bądź charakterystycznej dla innych wyznań, tradycyjnie z trumną lub urnowej z kremacją.

- Załatwiamy wszelkie formalności związane z organizacją ceremonii pogrzebowej, na życzenie klientów reprezentujemy rodzinę osoby zmarłej w urzędach, kancelariach kościelnych, cmentarnych.

- Organizujemy transport osoby zmarłej.

- Rozliczenie w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS.

- Organizujemy uroczyste pożegnanie zmarłego.

- Za naszym pośrednictwem można zamówić nekrolog i kondolencje zamieszczane w prasie.

- Na Państwa życzenie zamawiamy nagłośnienie i oprawę muzyczną ceremonii.

- Polecamy kompozycje kwiatowe (wieńce, wiązanki, stroiki na trumnę, stroiki do urn) dostarczane bezpośrednio na uroczystość.

- Współpracujemy z profesjonalnym zakładem kamieniarskim o wieloletnim doświadczeniu dzięki czemu dysponujemy szeroką gamą nagrobków o różnych wzorach i kolorach w konkurencyjnych cenach.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas