Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

RELiVE Transmisja Pogrzebu Online Wejść na stronę: 841

Województwo: lubelskie
Kod / Miasto: 20-150 Lublin
Adres: ul. Bursaki 6D
Telefon komórkowy: +48500019704
Strona www: www.transmisjapogrzebu.online
Godziny otwarcia pn-pt: Całodobowo
sobota: Całodobowo
niedziela: Całodobowo

O firmie

Jako marka RELiVE od stycznia 2020 roku w swojej ofercie posiadamy streaming różnego rodzaju wydarzeń. Wdrażając się w tematykę transmisji online okazało się, że wraz z wprowadzeniem obostrzeń ograniczających ilość osób w kościołach pojawiła się potrzeba relacji na żywo m.in. pogrzebów.

Można się dziwić, można szokować, ale często okazuje się, że taka forma jest dla wielu rodzin jedyną możliwością uczestniczenia w pogrzebie bliskiej osoby.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata nagrywając śluby potrafimy zachować powagę, dyskrecję i należyty szacunek. Rozumiemy ból jaki towarzyszy najbliższym w tym momencie, dlatego staramy się być wsparciem i ze spokojem wdrażamy klientów w usługę transmisji pogrzebu.

Usługi

- Personalizowany link - klient otrzymuje indywidualny link do transmisji, który może przekazać innym;

- Dbamy o dyskrecję i szacunek dla zmarłego - posiadamy diecezjalne pozwolenia na uwiecznianie uroczystości w miejscach sakralnych. Nasi stosownie ubrani operatorzy zachowują najwyższą staranność, aby uszanować powagę sytuacji. Przygotowanie sprzętu do transmisji trwa tylko 15 minut;

- Bezprzewodowa transmisja - dzięki bezprzewodowej transmisji, jesteśmy w stanie po Mszy Świętej w kościele odprowadzić ciało do grobu i tam transmitować nabożeństwo;

- Oferujemy wysoką jakość obrazu i dźwięku - dzięki zastosowaniu anten i urządzeń LTE mamy możliwość transmitować sygnał w jakości HD lub FULL HD (przed przystąpieniem do realizacji wymagana jest z naszej strony konsultacja techniczna);

- O ile warunki techniczne na to pozwalają, łączymy się z systemem nagłośnienia w miejscu ceremonii, aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku;

- Komunikator - istnieje możliwość udostępnienia oglądającym chat-boxu w celu składania kondolencji. Po uprzednim przesłaniu zdjęć i tekstu, oferujemy stworzenie prezentacji emitowanej na kilka minut przed rozpoczęciem transmisji.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas