Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Anielski Orszak - międzynarodowy transport zmarłych Wejść na stronę: 481

Województwo: podlaskie
Kod / Miasto: 15-099 Białystok
Adres: ul. Legionowa 14/16 lok. 107
Telefon komórkowy: +48500369737
Strona www: www.anielski-orszak.pl
Godziny otwarcia pn-pt: całodobowo
sobota: całodobowo
niedziela: całodobowo

O firmie

Jako firma Anielski Orszak wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym transporcie zmarłych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z przeprowadzaniu repatriacji zmarłych z zagranicy, niezbędną wiedzę o obowiązujących przepisach tak aby cały proces przebiegał sprawnie i bezproblemowo oraz niezawodną flotę karawanów przystosowanych do pokonywania międzynarodowych tras.

Nieustannie udoskonalamy nasze usługi, reagujemy na zmieniające się obostrzenia i wymagania ze strony zagranicznych urzędów aby pozostać w pełni profesjonalni.

Usługi

Dzięki ścisłej specjalizacji w międzynarodowym transporcie zmarłych możemy pochwalić się najbardziej konkurencyjnymi cenami w Europie. Transporty odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami na ternie kraju z którego sprowadzane są zwłoki jak i przepisami na terenie Polski.

Grono naszych współpracowników to osoby zaangażowane z wieloletnim doświadczeniem, komunikujące się na poziomie dobrym w wielu językach.

Jesteśmy firmą z której usług skorzystało tysiące klientów. Mamy odpowiednio przygotowane zaplecze personalne, wiedzę i niezawodną flotę karawanów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z domami pogrzebowymi celem nawiązania współpracy satysfakcjonującej dla obu stron. Zachęcamy do kontaktu celem poznania szczegółów współpracy.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas