Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Usługi Pogrzebowe Szymański Września Wejść na stronę: 454

Województwo: wielkopolskie
Kod / Miasto: 62-300 Września
Adres: ul. Warszawska 23
Telefon komórkowy: +48602352163
Strona www: www.szymanski.pozegnaj.pl
Godziny otwarcia pn-pt: Całą dobę
sobota: Całą dobę
niedziela: Całą dobę
Usługi pogrzebowe Szymański
Adres: ul. Rynek 12
Miasto: Pyzdry

O firmie

Zakład Pogrzebowy we Wrześni działa w branży pogrzebowej od 1996 roku. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe.

Ponad 20 lat doświadczenia to umiejętne łączenie tradycji i nowoczesności. Rzesze zadowolonych Klientów, którym nasz zakład pogrzebowy pomógł zorganizować uroczystości, świadczą o wysokiej jakości usług i o profesjonalizmie naszych pracowników.

Usługi

- profesjonalna organizacja uroczystości pogrzebowych
- wypłata zasiłku pogrzebowego na miejscu w zakładzie
- całodobowe eksportacje Zmarłych
- formalności urzędowe (ZUS, KRUS)
bogaty wybór trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych
- transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy
- kremacje
- ekshumacje

Zakład Pogrzebowy Września specjalizuje się w przygotowywaniu uroczystości pogrzebowych: tak religijnych, jak i świeckich. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom każdego, kto zwraca się do nas o pomoc w tych trudnych momentach po śmierci Osoby Bliskiej – niezależnie od jego statusu materialnego. Dzięki gronu sprawdzonych współpracowników jesteśmy w stanie zorganizować ceremonie żałobne już od 1500 zł netto. Organizujemy pogrzeby tradycyjne religijne oraz w razie potrzeby świeckie, jak również z kremacją.

Profesjonalizm i zaangażowanie nasz Zakład Pogrzebowy we Wrześni i Pyzdrach przejawia się także w biegłości w kwestii spraw urzędowych. Aby odciążyć Państwa od wszystkich biurokratycznych niuansów i pozwolić na spokojne przeżywanie trudnych chwil sami zajmujemy się dopełnianiem formalności urzędowych i regulowaniem opłat cmentarnych.

Zakład Pogrzebowy Szymański z siedziba w miastach Września i Pyzdry to firma posiadająca bogate zaplecze. W naszych biurach uczciwie doradzamy w wyborze trumien: olchowych, bukowych, sosnowych czy dębowych. Oferujemy także Państwu urny, tabliczki, krzyże, klepsydry oraz wszelkie inne potrzebne akcesoria pogrzebowe na każdą kieszeń.

Jako uzupełnienie naszych usług pogrzebowych zapewniamy także usługi florystyczne – mamy własną kwiaciarnię, w której skomponujemy zgodnie z Państwa życzeniem wieńce i wiązanki ze świeżych kwiatów.

Dumą naszego zakładu pogrzebowego są eleganckie karawany: limuzyna marki Mercedes-Benz E W211, jak również Van Mercedes Vito. Dzięki temu eleganckiemu taborowi pogrzebowemu świadczymy profesjonalne usługi transportu Zmarłych nie tylko w Polsce, ale także transportu Zmarłych międzynarodowego, ze szczególnym uwzględnieniem krajów Europy zachodniej.

Zależy nam na kompleksowej trosce o Klienta, dlatego zarówno we Wrześni jak i w Pyzdrach oferujemy Państwu usługi kamieniarskie. Doradzamy w wyborze odpowiedniego rodzaju nagrobku i dbamy, aby wszystkie etapy realizacji zlecenia – aż po montaż nagrobka – odbywały się zgodnie z Państwa życzeniem.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas