Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Kamieniarstwo Artystyczne Wszystko z Kamienia Wejść na stronę: 2400

Województwo: mazowieckie
Kod / Miasto: 07-400 Ostrołęka
Telefon komórkowy: +48600888155
Strona www: www.artystycznekamieniarstwo.pl

O firmie

Świadczę usługi z zakresie kamieniarstwa artystycznego.

Oferuję bardzo bogate rzeźby nagrobkowe, nagrobki rzeźbione.Wszelkie rzeźby na nagrobki wykonuje ręcznie przy pomocy odpowiedniego sprzętu typu dłuta, groszkowniki, młotki pneumatyczne. Jestem w stanie wykonać każdy, nawet skomplikowany projekt rzeźbiarski ze zdjęcia jak i autorski projekt, pomagam w projektowaniu rzeźby nagrobnej-sepulkralnej i sakralnej.

Moja rzeźba nagrobna-sepulkralna to dziedzina twórczości artystycznej związana głównie z kultem zmarłych i dążeniem do utrwalenia pamięci o najbliższych.

Rzeźba sakralna obejmuje często różne typy plastyki jak rzeźba figuralna, płaskorzeźby. Moje "napisówki" mające zastosowanie pod nagrobki granitowe wykonuje z powierzonego materiału jak i mojego granitu lub z piaskowca.

Bogaty zbiór wzorów rzeźby nagrobkowej pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru odpowiedniej formy tablicy napisowej pod nagrobek granitowy.

Dodatkiem mogą być popiersia nagrobne zmarłych osób. Kamieniarstwo nagrobki, zdjęcia nagrobkowe, kute portrety wizerunki czarno-białe i kolorowe, Jezusa, Matki Boskiej, anioły, fotografie w kamieniu.

Usługi

Wykonywanie portretów i wizerunków na kamieniu to sposób na wykańczanie nagrobków. Tworzenie portretów i wizerunków bezpośrednio na płycie kamiennej to najnowsze trendy w wykańczaniu nagrobków. Portrety grawerowane na kamieniu stanowią ciekawą alternatywę do popularnych zdjęć na porcelanie.

Wykonujemy kute portrety, przedstawiające wizerunki w kamieniu, portrety Jezusa Chrystusa, Matki Boskiej, aniołów, postaci świętych, portrety osób historycznych na tablicach pamiątkowych lub tablice przedstawiające patronów danej placówki, krzyże, ornamenty i motywy roślinne.

Wzory grawerujemy na kolorowe i czarno-białe. Zdjęcia nagrobkowe są wykuwane ręcznie tzw. metodą igiełkową. Klient może skorzystać z gotowych wzorów lub zlecić wykonanie pracy na podstawie własnego dostarczonego zdjęcia. Portrety robimy na tablicach napisowych lub na oddzielnych płytkach z kamienia granitowego, wmontowanego w jasne elementy pomnika.

Przed wykonaniem istnieje możliwość zmiany wyglądu np. zmiana koszuli lub dorobienie krawatu. Niektóre elementy mogą być pozłacane 100% złotem. Nasze grawerowanie jest trwałe oddające charakter, piękno i barwę tworzonego obrazu. Są to prace cechujące się dużą starannością i dbałością o każdy detal.

Nagrobki, tablice napisowe zawierające tego typu rękodzieło stają się ładniejsze. Grawerowane portrety stanowią ciekawą alternatywę do popularnych zdjęć na porcelanie

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas