Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

CIERŃ Zakład Pogrzebowy Krosno Firma Pogrzebowa Wejść na stronę: 4074

Województwo: podkarpackie
Kod / Miasto: 38-400 Krosno
Adres: ul. Korczyńska
Telefon komórkowy: +48518654316
Strona www: www.ciern.com.pl
Godziny otwarcia pn-pt: 08.00 - 24.00
sobota: 08.00 - 24.00

O firmie

Jakość oraz zakres wykonywanych przez nasz Zakład Pogrzebowy usług jest dla nas sprawą nadrzędną, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz Klient ma indywidualne potrzeby, uznaje inne wartości, pielęgnuje różne tradycje oraz obyczaje.

Charakteryzują się oni wysoką kulturą osobistą oraz dużą wiedzą, zdobytą w ciągu lat pracy, ale i na licznych szkoleniach branżowych. Dzięki temu mogą Państwo być pewni uzyskania wszelkiej pomocy. Nasz zakład pogrzebowy z najwyższym szacunkiem przygotowuje Zmarłego do pogrzebu, a Rodzinie udziela wsparcia. Troszczymy się sami o dopełnienie wszelkich formalności.

Zakład Pogrzebowy Krosno organizuje kompleksowe usługi pogrzebowe religijne oraz świeckie, tradycyjne oraz z kremacją. Z wielu spotkań z Rodzinami osób zmarłych wiemy, jak bardzo chwile pogrzebu są trudne, także od strony finansowej. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy wykonanie kompletnej usługi pogrzebowej w cenie już od 1700 zł.

Rozliczeń dokonujemy bezgotówkowo w ramach zasiłku z ZUS, a powstałą różnicę wypłacamy natychmiastowo. Każdy pogrzeb jest przez nas traktowany indywidualnie, dlatego też indywidualnie doradzamy każdemu Klientowi w wyborze trumien, urn, odzieży żałobnej, tabliczek czy też wieńców i wiązanek kwiatowych. W czasie pogrzebów używamy windę pogrzebową, baldachim oraz eleganckie karawany.

Zakład Pogrzebowy Krosno CIERŃ posiada specjalistyczne samochody - marki Mercedes - z wszystkimi homologacjami i atestami, przeznaczone do przewozu Zmarłych. Służą one przede wszystkim w czasie uroczystości pogrzebowych w Polsce. Spełniając jednak życzenia naszych Klientów oferujemy także międzynarodowy transport Zmarłych na terenie całej Europy. W razie konieczności troszczymy się również o dowóz autokarem gości żałobnych na miejsca ceremonii.

Usługi

Zakład Pogrzebowy Krosno CIERŃ to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

• kompletna usługa pogrzebowa od 1800 zł - najtaniej w Polsce
• duży wybór trumien i urn
• odzież żałobna
• karawan,nagrobki,piwniczki
• obsługa pogrzebu
• oprawa muzyczna pogrzebu (trąbka, organy)
• wiązanki, znicze, stroiki
• nekrologi i klepsydry
• międzynarodowy transport Zmarłych


Wykonujemy też prace kamieniarskie: piwniczki przygotowujemy już od 1550 zł, a nagrobki - od 3600 zł. Po uroczystościach pogrzebowych możemy również podjąć się usług opieki nad grobem - jednorazowo lub całorocznie.

Naszym celem jest spełnianie życzeń naszych Klientów dotyczących uroczystości pogrzebowych przygotowanych i przeprowadzonych z pełnym profesjonalizmem. Najwyższy poziom oferowanych usług pogrzebowych zapewnia zespół wykwalifikowanych pracowników.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wasze opinie (3) Dodaj własną opinię

Alicja 30 stycznia 2024
Chciałabym podziękować Panstwu za nadzwyczajna staranność,profesjonalizm
I takt z jakim zetknęłam się w czasie organizacji pogrzebu mojego brata. Rekomenduje firmę Cierń z całego serca ,naprawdę zasługujecie na to. Brakuje gwiazdek aby ocenić Państwa zaangażowanie i kulturę pracy, jeszcze raz bardzo dziękuję i ZDECYDOWANIE polecam ta firme
Marek L. 24 kwietnia 2021
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tego zakładu pogrzebowego . Niestety spotkał mnie ten przykry obowiązek organizacji pogrzebu dla mojej mamy, nie wiedziałam czy dam radę wszystko zorganizować i pozałatwiać. Zostałem mile zaskoczony, zaangażowaniem ze strony pracowników, którzy wszystkim się zajęli w bardzo szybki i profesjonalny sposób, zdejmując wielki ciężar z moich barków. Ceremonia odbyła się z wielką klasą, wszystko było dopracowane, a panowie, nieśli trumnę z moją mamą z wielkim szacunkiem, za co jestem ogromnie wdzięczny.
Kazimiera 29 kwietnia 2017
Bardzo dobra i solidna firma

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas