Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Restauracja GAMA Wejść na stronę: 1882

Województwo: mazowieckie
Kod / Miasto: 01-141 Warszawa
Adres: ul. Wolska 38
Telefon komórkowy: +48 512 600 598
Telefon stacjonarny: +48 222 519 371
Strona www: www.restauracjagama.pl
Godziny otwarcia pn-pt: 10.00 - 22.00
sobota: 10.00 - 24.00
niedziela: 10.00 - 22.00

O firmie

Gama to, zlokalizowana na warszawskiej Woli, tradycyjna restauracja specjalizująca się w kuchni polskiej. Składają się na nią trzy klimatyzowane sale oraz taras z parasolami:

Sala wejściowa – umeblowana w stylu bistro – tu przy wysokich stołach można coś szybko przekąsić lub wypić,

Sala restauracyjna – idealna na codzienne spotkania, wyposażona w nagłośnienie i sprzęt muzyczny oraz telewizor, to tu zlokalizowany jest nasz bar oraz wyjście na taras.

Sala bankietowa – przystosowana do organizacji spotkań biznesowych i przyjęć okolicznościowych dla grup do 50 os., wyposażona w gustowne rolety umożliwiające jej zaciemnienie oraz telewizor; na życzenie rozstawiamy tu ekran projekcyjny. Sala posiada dodatkowe wejście i może funkcjonować całkowicie niezależnie od pozostałej części lokalu.

Restauracja Gama to przede wszystkim domowa atmosfera i smaczne jedzenie. Przykładamy ogromną wagę do serwowanych przez nas dań oraz składników z których powstają.

Usługi

Restauracja Gama jest zlokalizowana w okolicy kilku głównych cmentarzy Warszawy: Cmentarza Powązkowskiego, Cmentarza Żydowskiego, Cmentarza Ewangelickiego, Cmentarza Wolskiego oraz Cmentarza Wolskiego Prawosławnego co sprawia, że jest idealnym miejscem organizacji spotkań konsolacyjnych i styp.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy specjalną ofertę kompleksowej organizacji spotkań konsolacyjnych. W jej ramach zaproponujemy odpowiedniego menu, przygotujemy aranżację sali oraz stołów i zapewnimy obsługę.

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, starając się w pełni spełnić Państwa życzenia i zaspokoić oczekiwania.

Oferujemy posiłek w dogodnej cenie, oraz możliwość dobrania indywidualnego skomponowanego zestawu z napojami i ciastami, przykładowe zestawy prezentujemy poniżej.

Rezerwacja:

W celu dokonania rezerwacji lub ustalenia szczegułów prosimy o kontakt telefoniczny: 512 600 598, 22 251-93-71 lub mailowy gama@restauracjagama.pl. Zachęcamy również do osobistego odwiedzenia restauracji, prosimy jednak o wcześniejszy kontakt i umówienie spotkania z kierownikiem restauracji.

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas