Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

Zakład Pogrzebowy MISTERIUM Wejść na stronę: 5873

Województwo: kujawsko-pomorskie
Kod / Miasto: 87-100 Toruń
Adres: ul. Rydygiera 33
Telefon komórkowy: +48883662445
Telefon stacjonarny: +48566231441
Strona www: www.misteriumtorun.pl
Godziny otwarcia pn-pt: Usługi całodobowe

O firmie

MISTERIUM to Zakład Pogrzebowy, który dołoży wszelkich starań, aby ostatnie chwile łączące zmarłych i pozostających w bólu bliskich, były wypełnione szacunkiem, życzliwością i zrozumieniem.

Zajmujemy się organizacją uroczystości pogrzebowych na wysokim poziomie i zapewniamy Rodzinom, które znalazły się w tej trudnej sytuacji, załatwienie wszelkich spraw związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Nasze doświadczenie i wieloletnia tradycja pozwolą na pełne oddanie wszelkich obowiązków w nasze ręce, by rodzina mogła przejść przez te chwile w ciszy i spokoju.

Usługi

ZAPEWNIAMY:

- pogrzeb w ramach zasiłku ZUS, KRUS,

- całodobowy transport zmarłego, na terenie kraju i za granicą, przechowywanie i ubieranie osób zmarłych (posiadamy własną chłodnię,

- godne liturgiczne pożegnanie osoby zmarłej w naszej kaplicy,

- nekrologi w prasie lokalnej, wieńce i wiązanki pogrzebowe,

- duży wybór trumien i urn,

- projektowanie i budowa nagrobków,

- spopielanie zwłok w krematoriach,

- samochód z kierowcą do dyspozycji rodziny osoby zmarłej,

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wasze opinie (5) Dodaj własną opinię

Anna 28 czerwca 2023
Wielkie podziękowania za profesjonalizm zakładu pogrzebowego Misterium . Jeden telefon i wszystko z pogrzebem załatwione. Trafne podpowiedzi, nie naciąganie klientów na dodatkowe koszty. Sprawne, fachowe podejście do sprawy. Oczekiwania rodziny zostają spełnione już po pierwszych ustaleniach. Z czystym sumieniem mogę polecić ten zakład pogrzebowy i jeszcze raz dziękuję za wszystko w imieniu rodziny zmarłej Alicji.
Malgorzata 13 lutego 2020
Dzięki zakładowi pogrzebowemu "Misterium" ostatnie pożegnanie mojej mamy odbyło się w atmosferze godności, życzliwości i zrozumienia. Okazano nam szacunek, pomoc i wsparcie. Bardzo dziękuję.
Iwona i Kinga Kucz 28 września 2019
Serdecznie dziekujemy Zakładowi Pogrzebowemu MISTERIUM za sprawne I szybkie przygotowanie ostatniego pożegnania Naszego Męża i Taty. Zakład godny polecenia! Profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość, fachowa i miła obsługa. I co najważniejsze “nie naciagaja” na zbędne koszta. Dostępni 24h na dobę. Dziękujemy!
Maria 13 listopada 2018
Dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu MISTERIUM w Toruniu za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu. Przygotowaniom i ustaleniom szczegółów towarzyszyła życzliwość i duża doza empatii.
Polecałabym usługi tego Zakładu każdemu, kto znajdzie się w takiej smutnej chwili...
Dana 30 stycznia 2018
Składam najszczersze wyrazy podziękowania zakładowi pogrzebowemu „MISTERIUM” w Toruniu za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej Mamy Teresy. Wszystkie niezbędne sprawy związane z ostatnią drogą mojej Mamy, włącznie z przewiezieniem zwłok z oddalonego o 100 km miejsca zgonu, odbyły się bardzo sprawnie i z należnym szacunkiem a także z ogromną życzliwością i zrozumieniem.
Cierpliwość, wyrozumiałość oraz wysoka kultura osobista, to cecha Pani Pauliny i Pana Mariusza prowadzących „MISTERIUM” oraz całego ich zespołu. Jednocześnie zaznaczam, iż ceny za usługi były dużo niższe niż w innych zakładach i wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
Najlepszym dowodem tego jest fakt, że po równie profesjonalnie przygotowanym pogrzebie mojego Taty dwa lata temu przez „MISTERIUM”, bez zastanowienia poprosiłam ich i tym razem o pomoc w tak trudnym dla mnie momencie.
Z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem mogę polecić usługi "MISTERIUM".
BARDZO DZIĘKUJEMY! Dana z rodziną

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas