Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

EDEN Łukawscy s.c Dom Pogrzebowy Wejść na stronę: 5090

Województwo: dolnośląskie
Kod / Miasto: 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Adres: ul. Sienkiewicza 7a
Telefon komórkowy: +48605078788
Telefon stacjonarny: +48748111402
Strona www: www.eden.bo.pl
Godziny otwarcia pn-pt: 08.00 - 15.00
sobota: 08.00 - 12.00

O firmie

Od ponad 20-tu lat, przychodzimy ze skuteczną pomocą wykazując się ludzką troską i życzliwością.

Przez całą dobę pełnimy dyżury  związane z przewozami i innymi nagłymi wypadkami.

Oferujemy usługi pogrzebowe, kamieniarskie, cmentarne, kwiaciarskie. Prowadzimy również doradztwo w zakresie cmentarzy i chowania zmarłych, zgodne z dzisiaj obowiązującymi przepisami prawa oraz nabytym doświadczeniem w tej dziedzienie.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni, dbamy o szczegóły, dopasowujemy ceny do możliwości finansowych klienta oraz pełny profesjonalizm (uznany przez klientów).

 Jeśli znaleźliście się w sytuacji losowej związanej z ODEJŚCIEM bliskiej Wam Osoby dzwońcie, zapewnimy GODNĄ I PEŁNĄ SZACUNKU OSTATNIĄ DROGĘ.

Jesteśmy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Funeralnym z siedzibą w Warszawie oraz Dolnośląskim Stowarzyszeniu Zarządców i Administratorów Nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu (lic. zawodowa nr 14208)

Usługi

Świadczymy następujące usługi:

- pogrzebowe

- transportowe – przewóz zwłok samochodami specjalnymi - pogrzebowymi

- przechowania w profesjonalnej chłodni (8 stanowisk)

- cmentarne

- kamieniarskie (nagrobki z granitu)

- florystyczne (kwiaty)

- doradztwo w zakresie cmentarzy i chowania zmarłych, zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie

- możliwość bezgotówkowego zlecania usług pogrzebowych (pośrednictwo w wypłacie zasiłków pogrzebowych z ZUS i KRUS)

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wasze opinie (5) Dodaj własną opinię

HALINA 6 stycznia 2021
wszystko co załatwiałam jest OK.Ceny dobre chociaż straszono mnie że jak tak ładnie to będzie drogo ale wcześniej załatwiałam ostatnią drogę cioci w innej firmie i mam skal e porównawczą . Oni są w porządku, wszystko w jednym miejscu, bardzo ładnie i miło , przepiękne kwiaty w przeróżnych wyrobach, nigdzie wcześniej nie widziałam takich rzeczy. Nikomu nigdy nie życzę aby załatwiać pogrzeb ale jeśli już coś strasznego się stanie to tylko w Edenie. To miejsce jest inne od tych w których wcześniej byłam. Podziękowania dla Wszystkich z tej firmy za najwyższy poziom ostatniej drogi mojej ś.p. Mamusi Heleny.
Jacek Bajor 23 marca 2020
Pragnę kolejny raz Państwu podziękować w imieniu własnym i całej mojej rodziny za piękne, godne, pełne szacunku ostatnie pożegnanie naszej ukochanej Mamy. Dzięki Państwu i Pracownikom uczestniczącym w ceremonii pogrzebowej te trudne dla nas chwile miały przepiękną oprawę. Jeszcze raz wielkie podziękowania.
danuta 9 stycznia 2018
Dzięki tym wspaniałym ludziom moja Najukochańsza Mama odeszła w sposób spokojny, taktowny, z pełną profesjonalną obsługą od samego początku do końca. Jest mi ciężko i smutno ale wiem że zrobiłam wszystko aby mojej Mamie zapewnić najwyższy poziom Ostatniej Drogi. Tak trzymać Kochani ! Dziękuję w imieniu całej naszej rodziny.
Zuzia Smoleń 13 października 2016
chciałam podziękować jak i polecić wszystkich pracowników firmy Eden! ostatnia droga mojego taty była bardzo elegancka personel pomocny miły i zaangażowany! firma daje z siebie wszystko żeby ostatnia droga była na najwyższym poziomie! bardzo dziękuję w imieniu mamy i swoim!
Jacek Bajor 3 lutego 2014
To są bardzo smutne chwile gdy na zawsze odchodzi bliska nam osoba i serce, takt oraz wyrozumiałość okazana przez Państwa Lukawskich jest godna najwyższego podziękowania. Firma w pełni profesjonalna od pierwszej do ostatniej chwili, cały personel na najwyższym poziomie. Kochani, pomogliście nam przetrwać ten najcięższy w życiu moment i za to ogromne DZIĘKUJĘ. Z wyrazami szacunku Jacek Bajor z rodziną.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas