Potrzebujesz pomocy? +48 601 186 690

Szukaj firmy

EDEN Łukawscy s.c Dom Pogrzebowy Wejść na stronę: 5906

Województwo: dolnośląskie
Kod / Miasto: 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Adres: ul. Sienkiewicza 7a
Telefon komórkowy: +48605078788
Telefon stacjonarny: +48748111402
Strona www: www.eden.bo.pl
Godziny otwarcia pn-pt: 08.00 - 15.00
sobota: 08.00 - 12.00

O firmie

Od ponad 20-tu lat, przychodzimy ze skuteczną pomocą wykazując się ludzką troską i życzliwością.

Przez całą dobę pełnimy dyżury  związane z przewozami i innymi nagłymi wypadkami.

Oferujemy usługi pogrzebowe, kamieniarskie, cmentarne, kwiaciarskie. Prowadzimy również doradztwo w zakresie cmentarzy i chowania zmarłych, zgodne z dzisiaj obowiązującymi przepisami prawa oraz nabytym doświadczeniem w tej dziedzienie.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni, dbamy o szczegóły, dopasowujemy ceny do możliwości finansowych klienta oraz pełny profesjonalizm (uznany przez klientów).

 Jeśli znaleźliście się w sytuacji losowej związanej z ODEJŚCIEM bliskiej Wam Osoby dzwońcie, zapewnimy GODNĄ I PEŁNĄ SZACUNKU OSTATNIĄ DROGĘ.

Jesteśmy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Funeralnym z siedzibą w Warszawie oraz Dolnośląskim Stowarzyszeniu Zarządców i Administratorów Nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu (lic. zawodowa nr 14208)

Usługi

Świadczymy następujące usługi:

- pogrzebowe

- transportowe – przewóz zwłok samochodami specjalnymi - pogrzebowymi

- przechowania w profesjonalnej chłodni (8 stanowisk)

- cmentarne

- kamieniarskie (nagrobki z granitu)

- florystyczne (kwiaty)

- doradztwo w zakresie cmentarzy i chowania zmarłych, zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie

- możliwość bezgotówkowego zlecania usług pogrzebowych (pośrednictwo w wypłacie zasiłków pogrzebowych z ZUS i KRUS)

Bezpośredni kontakt

Za pośrednictwem naszej strony możesz skontaktować się z tym obiektem, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a Twoja wiadomość zostanie dostarczona wprost na e-mail tego obiektu.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*
*

Lokalizacja

Na zamieszczonej poniżej mapie znajdziesz dokładną lokalizację obiektu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wasze opinie (5) Dodaj własną opinię

Anna Agnieszka 8 kwietnia 2024
bardzo serdecznie proszę o przyjecie moich przeprosin, ponieważ omyłkowo zamieściłam negatywną opinię, która nie dotyczyła Państwa firmy. Proszę administratora strony o usunięcie mojego poprzedniego wpisu, dziękuję
Zuzanna 31 marca 2024
Podziękowania dla firmy Eden za troskliwe i pełne szacunku podejście do organizacji pogrzebu mojej siostry.
Małgorzata 31 marca 2024
Oświadczam że opinia Pani Anny Agnieszki z dnia 21 marca 2024 została błędnie zakwalifikowana gdyż firma Eden rodziny Smółka nie istnieje. Na rynku w Bystrzycy Kł jest Dom Pogrzebowy EDEN rodziny Łukawskich przy ul.Sienkiewicza 7a , przy PKS oraz druga firma to Firma Pogrzebowa Smółka zlokalizowana w sąsiedztwie szpitala w Bystrzycy Kł.
Proszę o pilne sprostowanie gdyż tak negatywna opinia może doprowadzić do złego wizerunku firmy Eden Łukawscy s.c. a jest to u nas niedopuszczalne.
Anna K. 4 grudnia 2023
Najserdeczniejsze podziękowania za wszystko co było związane z zorganizowaniem pogrzebu mojej kochanej ś.p. Cioci, jesteście Kochani i profesjonalni w tym co robicie na co dzień , bardzo mi pomogliście w moim zagubieniu w tak ciężkiej dla mnie chwili.
jestem zadowolona z tego ze trafiłam do tak dobrze zorganizowanej od początku do końca -firmy. Bardzo dużo serca wszyscy z tej firmy od szefostwa do pracownika pogrzebowego
okazują cierpiącym klientom. Przepiękne sztuczne kompozycje z kwiatów żywych i sztucznych które przez długi czas zdobiły grób. Całej rodzinie się bardzo podobały.
HALINA 6 stycznia 2021
wszystko co załatwiałam jest OK.Ceny dobre chociaż straszono mnie że jak tak ładnie to będzie drogo ale wcześniej załatwiałam ostatnią drogę cioci w innej firmie i mam skal e porównawczą . Oni są w porządku, wszystko w jednym miejscu, bardzo ładnie i miło , przepiękne kwiaty w przeróżnych wyrobach, nigdzie wcześniej nie widziałam takich rzeczy. Nikomu nigdy nie życzę aby załatwiać pogrzeb ale jeśli już coś strasznego się stanie to tylko w Edenie. To miejsce jest inne od tych w których wcześniej byłam. Podziękowania dla Wszystkich z tej firmy za najwyższy poziom ostatniej drogi mojej ś.p. Mamusi Heleny.

Dodaj własną opinię o firmie

Wpisz swoją opinię o firmie. Opisz swoją współpracę z firmą. Pomoże to w odpowiednim wyborze firmy innym klientom.

(*) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

*
*

Regulamin publikacji opinii

  1. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  2. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  3. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  4. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  5. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.

O nas